Web NEFLT - připomínky a návrhy

Jak se vám líbí aktuální podoba webu?

My first impression is quite positive :)) I'd like to learn other opinions.

I really appreciate such a project. As far as I am concerned, the best thing is Forum, where real teachers share their real experience and ideas. However, I would like to point out spam contributions in Forum which negatively influence the general high quality and professionalism of this web.

Tyto stránky jsou zajímavé, a během praxe nám můžou hodně pomoct. Mně osobně třeba nejvíc času zabírá hledání nějakých zajímavých aktivit, aby děti nemusely sedět jen u učebnic, ale mohli si probíranou látku procvičit i hravou formou. Proto je nejlepší rubrika fórum, protože je opravdu zaměřená na praktické aktivity. Jen je škoda, že se tam nedají vkládat přílohy, jako třeba do e-mailů nebo blogů, které by fungovaly tak, že by si uživatelé mohli stáhnout i daný, vytvořený materiál. Nevím, jak je to s copyrightem, jestli je tato funkce zablokovaná právě kvůli tomu…? Možná kdybychom uvedli daný zdroj, tak by to nebyl problém….? Co ale materiály, které si vytvoříme sami, ty bychom mohli, aspoň na dálku takto sdílet, ne? Nebo je možné posílat sem i přílohy? Pokud ano, zatím jsem nepřišla na to, jak. Předem moc děkuji za odpověď. // PS: Určitě by byl přínos, kdyby to bylo možné, protože by nám to ušetřilo spoustu času - např. bychom nemuseli složitě popisovat danou aktivitu, ale poslali bychom už vytvořené materiály (které mluví samy za sebe), nebo bychom mohli instrukce oskenovat, atd.

Zdravim a dekuji za namet :) ukladat prilohy primo na forum mozne neni, jednak kvuli spamu, jednak kvuli copyrightu. Nicmene se rozviji sekce Vyukove materialy, tedy pokud chcet publikovat konkretni ucebni material, ktery napr. zminujete ve foru, staci ho poslat na moji adresu jana.pavlikova@ujep.cz, vlozeni do sekce Vyukove materialy zajistim.